Studio Mirabelka

pracownia florystyczna
cma-bukszpanowa2

ćma bukszpanowa

Jest już co prawda zimno i myślimy raczej o ciepłym kocu i świecach, niż o ogrodzie, ale zachęcam do przejrzenia krzewów bukszpanu, jeśli jeszcze tego nie robiłyście.

rabata-bylinowa

Botaniczne wakacje

Wakacje w pełni, a tymczasem ja zupełnie nie próżnuję, co nie oznacza, że nie korzystam z pogody i innych atrakcji. Jedną z takich atrakcji były odwiedziny w szkółce Ogrody o Zielonych Progach

rosalia1

Rosalia 2019

Dawno mnie tu nie było, bo… ostro pracuję w temacie kwiatowo- ogrodowo- rękodzielniczym 😉 Efekty powolutku zaczynają się pojawiać, a dziś zapraszam Was do odwiedzenia Ogrodu Botanicznego w Powsinie, gdzie trwa różana impreza 🙂

krokusy i pszczoła

Wiosna!

Co tu dużo mówić, od paru dni mam tradycyjny wiosenny przypadek przedszkola w domu i robienie czegokolwiek okazuje się nieco skomplikowane.

walentynkowe-roze

Jak dbać o bukiet z róż?

Która kobieta nie marzy o pięknym bukiecie z róż? W Walentynki szanse na dostanie takiego prezentu znacząco rosną ;), więc warto wiedzieć, co zrobić, żeby taki bukiet przetrwał dłużej niż tylko do następnego poranka.

IMG_20190121_144423-01

Co siedzi w bukiecie: drut

-Ooo, kwiaty na drutach. Pewnie stare…

No właśnie. Usłyszałam kiedyś takie stwierdzenie, i to nie raz. Jak to właściwie z tym drutem jest? Pozwala kwiaciarzom sprzedać materiał nie pierwszej świeżości, czy faktycznie się do czegoś przydaje?

szydelkowa-cukiernia

Szydełkowa cukiernia

Pamiętasz jeszcze moją listę UFO? Oczywiście nie znikła ;), ale staram się i właśnie skróciłam ją o kolejny punkt.

ogrodek-z-cyprysikow

Co ja mam z tym zrobić: zimowa dekoracja

Święta minęły, najwyższy czas się pozbywać grudniowych dekoracji. Pora na zmiany, ale portfel strasznym głosem woła, że do wypłaty jeszcze daleko, więc szanse na coś nowego spadają. A gdyby tak przetworzyć jeszcze raz zasoby świąteczne?

PRACOWNIA FLORYSTYCZNA

Info

Studio Mirabelka Julita Kędzierska
kontakt@studiomirabelka.pl
503 35 50 85
Wołomin

Odwiedź mnie

Copyright © Studio Mirabelka 2019 All right reserved.