Studio Mirabelka

rośliny, DIY i…

O mnie

Rośliny czy robótki ? Nie umiem wybrać😜
A gdyby tak połączyć?

Nazywam się Julita Kędzierska. Sprawiam, że świat staje się ładniejszy.

Jeszcze niedawno pracowałam w dużej korporacji i zajmowałam się dbaniem o prawidłowe działanie stron internetowych i dobry humor redaktorów 😉 Ale tak naprawdę od zawsze kręciło mnie tworzenie różnych rzeczy własnymi rękami i ta potrzeba rosła we mnie coraz silniej. Na dodatek moja dusza ogrodnika dawała o sobie znać. Porzuciłam więc w końcu pracę w korpo i zajęłam się tym, co lubię najbardziej. Tak powstało Studio Mirabelka.

Tak więc uprawiam ogródek i układam kwiaty. Plączę nici na różne sposoby i czasem sięgam po papier. Nie boję się maszyny do szycia i najchętniej wypróbowałabym wszystkie techniki rękodzielnicze.

Pomogę Ci w doborze roślin do mieszkania i stworzę dla Ciebie wyjątkowe dekoracje. Prowadzę też warsztaty kreatywne dla dorosłych i dzieci.

Skończyłam studia ogrodnicze, specjalizuję się w roślinach ozdobnych i florystyce. Ale! W moim ogrodzie tu i ówdzie trawa jest po pas, z radością przyjmuję ciekawe samosiejki, a bożonarodzeniową kompozycję potrafię ułożyć z kuchennych ziół.

Do tego uwielbiam nie tylko żywe kwiaty, ale i te haftowane, uszyte, czy zrobione z papieru. Po prostu każde i już! A kiedy się zabiorę za tworzenie, świat dookoła przestaje istnieć 🙂

Robótki ręczne- jak kwiaty- towarzyszą mi niemal od zawsze: to chyba rodzinne dziedzictwo 🙂 Miałam przyjemność opowiadać o moich pasjach w  Lecie z Radiem i radio TOKFM. Mam spore doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów indywidualnych: zawsze staram się dopasować tematykę i poziom trudności do odbiorcy i podobno jestem w tym niezła 🙂

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, niepoprawną optymistką i kolekcjonerką foremek do ciastek. Uwielbiam leżeć na łące, robić zakupy w sklepach hobbystycznych (tego nie lubi mój portfel ;)) i spotykać pozytywnie zakręconych ludzi.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zwyczajnie pogadać lub zorganizować warsztaty, napisz do mnie. Zapraszam też na moje profile na facebooku i instagramie.

ROŚLINY, DIY I…

Info

Studio Mirabelka Julita Kędzierska
kontakt@studiomirabelka.pl

Odwiedź mnie

Copyright © Studio Mirabelka 2019 All right reserved.